Vizitka klubu
Moulin Rouge Zlín
Březůvky 81, Zlín
Telefon:
 577 994 000
Otevřeno:
Non-Stop
Reklama
Erotické masáže

Moulin Rouge Zlín

Byli jste někdy na návštěvě v říši pohádek, kde i nevyřčené sny jsou splněny? Kde můžete pobývat v překrásných prostorách a dotknout se živé víly? Taková místa jsou většinou ve vzdálených zemích a na jejich návštěvu potřebujete mnoho času. Existuje ale místo, kde pohádku můžete prožívat dvacet čtyři hodin denně, kde skutečnost předčí Vaše představy, a které je v dosahu Vašich mobilních telefonů.

Noční klub - bar ozdobený nádherným bazénem s tyrkysovou čirou vodou připomíná paláce z Pohádek tisíce a jedné noci. Z bazénu vyrůstá skála s palmami, ze které prýští vodopád. Ve vodě se koupají krásné nymfy, které zvou návštěvníka ke koupeli.

Jsme jediný hotel na světě, kde je zákaz koupání v plavkách. Na skalním útesu předvádí své výkony spoře oděné tanečnice, jejichž vystoupení dýchá erotikou. Díky všestranně vybavenému interiéru můžete spatřit společnost ve večerních šatech, opodál společnost koupající se úplně bez oděvu a mezi tím hlouček tančících na tanečním parketu. Návštěvnice, která si při tanci odloží alespoň horní část oděvu, obdrží za odvahu lahvičku sektu.

Parket je osvětlen nejmodernější technikou. Celý klub má vynikající ozvučení a interiér je doplněn kinoplátnem, na kterém můžete nonstop vidět působivé, nočnímu klubu odpovídající záběry promítané z videokazet. Vedle bazénu je útulná jeskyně s velkou vířivou vanou, kam Vás může (v případě zájmu) doprovodit jedna, nebo třeba i několik krásných nymf. Samozřejmě i zde obsluhují servírky nahoře bez.

Celý Party Hotel Moulin Rouge nabízí ojedinělý souhrn služeb. Na jedné straně splnění i těch nejintimnějších přání mužů, případně párů, ale na své si mohou přijít i dámy. Díky rozmanitému členění interiéru lze uspokojit i ty nejodvážnější, kteří mají zájem o pravidelné swingers párty. Na druhé straně je zde možnost pro diskrétní obchodní jednání, schůzky a posezení zvláště s návštěvami ze zahraničí, posezení u chutného jídla pro jednotlivce, či větší společnost, nebo třeba vychutnání si jen šálku kávy. Přičemž denní ceny jsou nižší než noční. Areál je pro své nadstandardní vybavení a kouzelné prostředí využíván filmaři a fotografy z celého světa.

Snímky i filmové šoty můžete spatřit v mnoha časopisech i na Vašich televizních obrazovkách.

Nezapomeňte! Pouze osobní návštěva a osobní seznámení se všemi možnostmi, které Vám nabízíme, dokáže zajistit prožití nezapomenutelných chvil radosti a relaxace. To vše při zachování plné diskrétnosti a elegance.

Srdečně se na Vás těší vedení hotelu.


Adresa: Březůvky 81, Zlín mapa
Telefon: 577 994 000
E-mail: [poslat e-mail]
Otevřeno: Non-Stop
Vstupné: 250 Kč
Program: Striptýz, Lesbi show, Go-Go dancing, Live show, Autoerotika, Masáže, Videoprojekce, Topless, Swingers party
Vybavení: Sauna, Solarium, Restaurant, Bar, Hrací automaty, Vířivá vana, SM Studio, Bazén, Zahrada, Sprchy, Krb, Hlídané parkoviště, Klimatizace, Video, Kulečník
Akceptované platební karty:
Moulin Rouge Zlín 0 Moulin Rouge Zlín 1 Moulin Rouge Zlín 2 Moulin Rouge Zlín 3 Moulin Rouge Zlín 4 Moulin Rouge Zlín 5 Moulin Rouge Zlín 6 Moulin Rouge Zlín 7 Moulin Rouge Zlín 8 Moulin Rouge Zlín 9 Moulin Rouge Zlín 10 Moulin Rouge Zlín 11 Moulin Rouge Zlín 12 Moulin Rouge Zlín 13 Moulin Rouge Zlín 14 Moulin Rouge Zlín 15